Dráždivá masáž

Príjemný zážitok a spestrenie najintímnejších chvíľ si môžete užívať v pohodlí tantra salóna priamo v centre mesta Bratislava, kde na Vás čakajú krásne, zvodné a šikovné tantra masérky. Tantra masérka nie je len,,masérka,,. Ak ste už zažili masáž, či už masáž terapeutickú, alebo zdravotnú masáž, či rehabilitačnú masáž, verte, že to nie je to, čo zažijete u nás v tantra salóne.

Tantrické masáže sú oddávna masážami doslova ozdravnými, kedy si nie len telo ale aj myseľ oddýchne a načerpá sa novou energiou. Samozrejme tantrické masáže sú vhodné pre obe pohlavia, či ste muž, či žena. Na veku vôbec nezáleží, tantrickú masáž môže absolvovať ktokoľvek bez ohľadu na vek. Tantra masáže sú určené pre každého.

tantra salón

V salóne Bratislava Tantra nájdete v ponuke viacero druhov https://www.databazeknih.cz/knihy/cervena-kniha-ohrozenych-a-vzacnych-druhov-rastlin-a-zivocichov-sr-a-cr-4-sinice-a-riasy-huby-lisajniky-machorasty-203258 masáží určených pre jedinca, ale rovnako tak aj pre páry. Spestrite si príjemné s užitočným a užite si masáž, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Oddajte sa tantra masáži pri programe Classic, pokiaľ ste tento druh masáže ešte neskúsili, či nepodstúpili, a teda tantrické masáže nepoznáte. Tantra Classic Vás povzbudí, príjemne naladí a vy tak budete mať možnosť oddávať sa príjemným pocitom bez akéhokoľvek zapájania sa. Môžete si len tak vychutnávať a prijímať novú energiu z z tejto jemnej ale zároveň veľmi dráždivej, tantrickej masáži.

masážny priestor

Samozrejme, nájdu tu svoje aj tí, ktorý tantrické masáže poznajú, rovnako aj tí, ktorý chcú niečo viac. Niečo, čo bežne nezažívajú a to je masáž lingamu. Jedná sa o veľmi dráždivú masáž, ktorá je zameraná na najintímnejšie partie a teda na penis, semenníky, hrazdu medzi konečníkom a semenníkmi, a samotnú prostatu. Pri masáži nie je podstatné zamerať sa priamo na orgazmus, ale na celkové prežívanie tejto masáže. Na celkové prežívanie pocitov sprevádzaných počas príjemných dotykov na spomínaných miestach. Samozrejme, dosiahnutie orgazmu nie je vylúčené a keďže sa jedná skutočne o veľmi dráždivé intímne miesta, môžete sa tešiť na prežívanie viacerých orgazmov v krátkych intervaloch. Už toto napovedá o skutočne vysoko dráždivej tantrickej masáži, tak príďte a vyskúšajte.