Zabalenie tovaru výhodne a bez poškodenia

Máte neustále zlé skúsenosti s tovarom, ktorý sa častokrát pri preprave znehodnotí, či inak poškodí zlým zaobchádzaním alebo z nedbanlivosti? Záleží vám na tom, aby sa tovar dostal v 100% stave k prijímateľovi vašej zásielky? To by ste si mali rozhodne dobre premyslieť, v čom daný tovar zabalíte a následne ho zveríte do rúk prepravcovi, ktorý nie vždy zaobchádza s balíkom podľa našich predstáv. Vieme, že práve tomuto všetkému chcete predísť a práve plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk zaručene prepravia váš tovar bezpečne a bez akýchkoľvek obáv z poškodenia.

Obálky rôznych rozmerov

Vedeli ste, že plastové obálky sa dajú využiť na prepravu rôzneho typu materiálu, no najčastejšie sú využívane na balenie textilných vecí? Obľubujú ich najmä maloobchodné predajne, ktoré v nich posielajú oblečenie, či iné textilné tovary svojim zákazníkom. Výhodou je tiež ich čierne vnútro, ktoré zabezpečuje ich nepriehľadnosť a tým pádom nikto cudzí nemá možnosť skúmať, čo sa vo vašom balíku nachádza.

Rozbaľovanie balíka spokojným zákazníkom

Pri výbere našich plastových obálok rozhodne ušetríte nemalú časť peňazí, nakoľko sa zaobídete bez využitia kartónových krabíc. Zaujímavá je tiež možnosť výberu obálky podľa síl 50, 60, 70 a 90 v mikrometroch. Tie správne si teda zvolíte podľa druhu tovaru a jeho samotnej hmotnosti, aby ste zabezpečili ich správnu nosnosť. Taktiež máte možnosť výberu, či chcete obálku s uchom alebo bez ucha, a dokonca si viete zvoliť aj farby obálok zo širokej škály. Ponúkame vám možnosť výberu z rôznych množstevných balení, ktoré sú balené po desať, päťdesiat, sto alebo dvesto ks obálok. Neváhajte si zakúpiť naše obálky a rozhodne neoľutujete ten pocit, že sa váš tovar dostal do cieľa bez poškodenia. Cena v porovnaní s kvalitou našich obálok je bezkonkurenčná. Veď posúďte sami na základe recenzii od našich verných a spokojných zákazníkov