Čo sa mi stalo

Už rok som bývala na takom mieste, kde som si priala. V Prahe, kde som to vždy milovala a vždy som si priala tu žiť. A nakoniec sa mi to splnilo. Kúpila som si taký starší domček, ktorý potreboval zopár opráv a hlavne čiastočnú rekonštrukciu, ale to mi nevadilo. Nebol až taký drahý a peňazí mám dosť. Pracujem totiž ako programátorka. A plno ľudí ma za to obdivuje a niektorým dokonca aj spadla brada – žena a programátorka? A ja som im na to vždy odpovedala že prečo nie a že ma to baví. A tiež že to slušne zarába. Vlastne vďaka tejto práci som si mohla dovoliť kúpiť dom a ostatné veci.

s4

Celkom dlho som sa ale učila programovať a rozhodne som sa to nenaučila z minúty na minúty. Ale časom ma to chytilo tak, že sa z toho stala moja vášeň. A tak som stála pred domom, ktorý ma patril a ešte na mieste, kde som to zbožňovala… Bola som úplne nadšená. Časom som sa tu zabývala. Naproti mne býval jeden sused, zhruba v rovnakom veku ako ja. Párkrát sme sa videli, keď som išla do prírody, alebo som okopávala záhradu pred domom a na prvý pohľad mi bol veľmi sympatický. Lenže som vôbec nevedela, že za pár mesiacov sa do tohto suseda zamilujem a prežijeme spolu privat sex.

s

Raz som takto bola sama doma a prestala mi tiecť teplá voda. Fakt som bola naštvaná a nevedela som, čo mám robiť. Sama to predsa spraviť nedokážem. Skúšala som sa dovolať aj nejakým opravárom, ale nikto nemal čas. Mala som otvorené okno a sused počul moje nariekanie a prišiel. Ponúkol sa, že mi tú vodu spraví.. Bola som celkom prekvapená, že sa mi sám ponúkol. A nakoniec neskončilo iba pri oprave vody, ale prežili sme spolu nádherný privat sex. A ja som sa doňho zamilovala a on do mňa tiež. Nikdy by som neverila tomu, že by som sa mohla zamilovať do suseda, ale nakoniec sa to stalo a ja som veľmi šťastná.

Podobné príspevky