Inovácie nás posúvajú míľovými krokmi vpred

Mnoho zákazníkov nakupuje tovar s cieľom ušetriť financie, ale neubrať na kvalite či výkone, možné to je aj pri výmene halogénových svietidiel za LED-ky, pretože táto technológia je výrazne zameraná na úsporu energie, dlhú životnosť, priateľský vzťah k prírode a nezanedbateľný je aj výkon všetkých typov LED osvetľovacích telies. Pásiky majú všetky vlastnosti, sú kvalitné, pretože ich súčasťou sú SMD diódy a od ich typu sa odvíja aj možnosť využívať ich ako hlavný zdroj svetla v miestnosti. Svetelný tok a správne zvolené farby posúvajú pásiky do použiteľných polôh.

aj takýto tvar môže mať svetlo...

Funkcia dekoratívneho a náladového osvetlenia je pre pásiky najvhodnejšia, zakomponovaním do sadrokartónového podhľadu je možné led podsvietenie interiér osvetliť nenápadne, ale efektne. Okrem toho sa osvedčili ako svetelný rám zrkadiel, obrazov, priestoru pod poličkami či za garnižou, ale aj v šatníkoch či vo vitrínach a podobne. Nenápadnosť podčiarkne aj ich umiestnenie v lište, tak získate elegantne ukryté efektné osvietenie. S týmito prvkami sa šikovný dizajnér môže pohrať a v priestore vytvoriť originálnu atmosféru.

Svetelná romantika počas sviatkov

Ovládanie LED pásikov je jednoduché, diaľkový ovládač ich zapne aj vypne, zmení intenzitu svetla a jeho odtieň. V odtieňoch bielej takisto nastal posun, k dispozícii máme hneď tri odtiene bieleho svetla, teplý, studený a neutrálny, účel priestoru určuje aj odtieň svetla. Pásiky RGB a RGB-W sa na pultoch predajní takisto objavili a vďaka nim máte možnosť vniesť do svojho priestoru aj širokú škálu farieb, ktorá sa dá nastaviť podľa vašej nálady alebo si môžete zvoliť plynulé prechody medzi nimi. Obojstranná lepiaca páska bude to jediné, čo budete k inštalácii LED pásikov potrebovať, zadnou stranou ich prilepíte presne tam, kam potrebujete.Toto osvetlenie zaznamenalo asi najväčší ohlas medzi spotrebiteľmi, keďže ide o prevratnú novinku, čo sa konštrukcie a tvaru týka. Jeho inovatívny tvar ho posúva do iného „levelu“.

Podobné príspevky