Masáž lingamu prináša neobvyklú rozkoš

Keď sa masérka chopí mužského penisu, má vo svojich rukách nástroj, s ktorým sa dá vyslovene kúzliť. V tom okamihu je muž vlastne pod jej kontrolou, teda aspoň z emočného hľadiska, a má potom jedinečnú možnosť dopriať mu to najkrajšie, po čom muži túžia. Každý zdravý muž v skryte duše dúfa, že bude mať možnosť vystriekať svoje semeno na dievča, ktoré miluje, ktoré miluje jeho, a preukáže jej tým svoju náklonnosť. Masérka do vás síce zamilovaná nebude, ale aspoň vám umožní prežívať rozkoš a užiť si krásny pocit, ktorý prináša iba orgazmus.

masážny salón

Skúste to aj s pupkom

Masáž lingamu je vlastne masáž penisu, masérka túto techniku ovláda, a na základe vzrušenia a milostných vzdychov, ktoré procedúru sprevádzajú, môže odhadnúť, ako sa asi klient cíti, čo mu robí dobre, čo ho vzrušuje, a kedy príde vyvrcholenie. Samotná masáž umožňuje lepšie rozprúdiť sexuálnu energiu a užiť si ju tak, aby prinášala radosť. V mnohých prípadoch dokonca predbehne samotný sex, pretože muž nemusí pri masáži vyvíjať prakticky žiadne fyzické aktivity, nemusí sa namáhať a naplno sa sústredí sám na seba, na proces, ktorý prebieha a vrcholí.

sviečka na masážach

Čo by sme vám radi poradili, alebo aspoň pripomenuli, pretože je to pomerne rozšírená informácia, je kontakt s mužským pupkom. Ono to vlastne funguje u žien podobne, pupok je totiž jedna z najsilnejších erotogénnych zón u mužov aj žien, a ak sa ho chopíte a začnete stimulovať najmä jeho stred, napríklad hranou nechtu na ukazováku, môžete tým docieliť veľmi pôsobivé výsledky.

Masáž lingamu v kombinácii s hladením a dráždením pupka môže priniesť aj veľmi mocné výstreky semena, a pre mužov to tiež znamená zvíjanie sa v divokom orgazme, až to mnohokrát ženy prekvapia. Odporúčame túto techniku opatrne vyskúšať, a ak sa vám zapáči, môžete ju praktizovať častejšie. Mohla by viesť aj k viacpočetným orgazmom, ktoré k erotickým masážam tiež patria.

Podobné príspevky