Sklenené dvere – elegancia a dizajn v jednom

Či už zaraďujete nové priestory alebo riešite zariadenie v rámci prerábky, vždy sa snažíte tieto dva faktory skĺbiť do uspokojivého výsledku s ktorým budete spokojní. Jedno bez druhého to nikdy nebude ono, nakoľko ak budete zariaďovať len z pohľadu dizajnu, funkčnosť zostane zatlačená do úzadia a po čase zistíte že to nebolo dobré riešenie, no platí to aj naopak. Preto sa vždy snažíte hľadať ideálnu kombináciu nielen čo sa týka samotného zariadenia, ale aj doplnkov či nábytku. Výnimkou nie sú ani dvere – veľmi dôležitá súčasť akéhokoľvek priestoru, pretože sú to práve oni, ktoré predeľujú jednotlivé miestnosti a výber tých správnych dverí dokáže celú miestnosť zmeniť na nepoznanie v pozitívnom, no aj v negatívnom zmysle.

sklenené dvere

Ak ste milovníkmi modernej architektúry a snažíte sa týmto štýlom zladiť aj svoje domovy či priestory v ktorých pracujete, tak v prípade dverí Vás určite zaujmú tie sklenené. Krásne dizajnové no zároveň funkčné dvere, ktoré miestnosti nádherne presvetlia a dodajú im opticky omnoho väčší rozmer, aký v skutočnosti majú. Pokiaľ Vám brzdí myšlienka bezpečnosti, pokojne ju môžete zahodiť za hlavu, sklenené posuvné dvere sú vyrábané z bezpečnostného tvrdeného skla ktoré je pevné a odolné, teda bezpečné po každej stránke. Môžete si zvoliť štýl, ktorý sa Vám páči viac – buď číru priesvitnosť čistého skla alebo sklenené dvere s motívom, ktorý je buď lepený, vytvorený pieskovaním alebo priamou tlačou na sklo. Dizajn je len na Vás, ak chcete sklenené dvere ešte ozvláštniť, rôzne motívy sú pre nich ako stvorené.

sklenené dvere

Spoločnosť LM – MONT s.r.o. Vám tieto kvalitné posuvné sklenené dvere nielen vyrobí, ale aj namontuje tak, aby ste ich mohli bez problémov využívať, presne podľa Vašich požiadaviek a parametrov do priestoru ktorý ste si vybrali. V prípade akýchkoľvek otázok či nejasností nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme prípadne odporučíme, čo by bolo pre Vás najvhodnejšie.

Podobné príspevky