Uprataná kancelária

Pokiaľ v práci nechcete mať chaos a chcete, aby sa vám dobre pracovalo a aktuálne s tým máte napríklad problém, tak by sa stálo určite zamyslieť nad tým, či vo vašej kancelárii je pekne upratané. Čudovali by ste sa tomu, ale ako sa hovorí – poriadok na stole, poriadok v práci a to je úplná pravda, aj keď by so mnou možno niekto nesúhlasil. Ja to mám odskúšané. Taký poriadok alebo neporiadok v našom živote zohráva zásadnú úlohu. Ako? To si hneď povieme. Upratovanie kancelárií – vec, ktorá by mala byť pre každého človeka, čo nejakú kanceláriu má, samozrejmosťou. Poriadok je základ na to, aby sme sa cítili dobre. Keď okolo nás budú pohádzané veci na zemi a na stole, bude nás to znervózňovať a negatívne pôsobiť aj na našu psychiku. Je to tak.

clena

A nemusí to byť len v kancelárii. Úplne stačí pracovný stôl, ktorý máte doma. Keď nebude uprataný, s akým pocitom budete pracovať? Myslím, že práve dvakrát nadšení z toho nebudete. Ja to mám na sebe odskúšané a viem, že keď mám okolo seba neporiadok, tak sa mi jednoducho nedarí pracovať. Musím http://www.moje-pravdy.cz/moje-pravdy/pravdy/o-osudu-a-karme/14-musim-nebo-chci mať vedľa seba poriadok a upratané. Znie to ako klišé, ale ono to tak naozaj je. A veľa ľudí si túto vec vlastne ani neuvedomuje. Oni si to nedokážu v tej hlave spojiť.

clean

Jednoducho len premýšľa nad tým, prečo sa im nedarí pracovať (to platí hlavne pri homeoffice práce) a prečo nemajú žiadne nápady? Znervózňuje ich v podvedomí ten neporiadok, ktorý okolo seba majú. A áno potom sa im tiež logicky nedarí. A niekedy jednoducho na upratovanie kancelárií nie je potrebný čas. A v tom prípade by si človek (alebo podnikateľ) mal nájsť takú firmu, ktorá mu celú kanceláriu krásne upratá. Na stole, pod stolom, vytrie zeme, vynesie odpadky z miestnosti a tak ďalej. Je to len o tom nájsť si spoľahlivú firmu, ktorá je kvalitná a cenovo dostupná a uvidíte, ako sa vám zrazu začne dariť.

Podobné príspevky