kozmetika a výživové doplnky Dr Nona

Ak hľadáte luxusnú kozmetiku, ktorá spĺňa vaše vysoké nároky, a pritom je vytvorená na prírodnej báze, práve v tejto chvíli ste ju našli. Kozmetika Dr Nona spĺňa obe vaše podmienky. Dr Nona je rad kvalitnej luxusnej kozmetiky a výživových doplnkov, ktorá je obohatená o výťažky z Mŕtveho mora. Vo svojich výrobkoch ukrýva poklady najstarších kúpeľov na svete https://www.novinky.cz/ekonomika/456905-starbucks-otevrel-v-cine-svou-nejvetsi-kavarnu-na-svete.html v podaní solí, minerálov a liečivého morského bahna. Kozmetika Dr Nona nie len zlepšuje, hydratuje a rozjasňuje akýkoľvek typ pleti, ale aj pomáha z mnohými kožnými problémami. Liečivé účinky tejto kozmetiky ocenia najmä osoby, ktoré trápi nejaký zdravotný problém.

starostlivosť o pleť

Mnohí dermatológovia, ju často odporúčajú ako podpornú liečbu, vďaka liečivým zložkám získaným z Mŕtveho mora. Či už máte nejaký kožný problém, alebo chcete len rozjasniť a vyživiť vašu pleť, neváhajte siahnuť po kozmetických prípravkoch značky Dr Nona. Táto značka okrem kozmetiky ponúka aj bohatú paletu výživových doplnkov, ktoré sú rovnako ako kozmetika veľmi účinné. Obľúbeným produktom je napr. Halo Chocoseen, ktorý obsahuje široké zastúpenie vitamínov a minerálov prospešných pre zdravie celého organizmu. Odporúčame ho brať ako prevenciu na podporu imunity. Ďalším skvelým prípravkom, je produkt Cleanseen, ktorý pomáha pri detoxikácii organizmu. V dnešnom svete plnom chemikálii a nezdravej stravy, by ho určite každý z nás mal mať doma. Tento produkt pôsobí na zlepšenie metabolizmu, zmierňuje tlaky v oblasti žalúdka a pomáha vylúčiť toxické látky z tela.

krém

Trojicu produktov, ktoré by nemali chýbať vo vašej SOS lekárničke uzatvára produkt Yamseen, ktorý pôsobí na nervový systém. Každodenne sa všetci stretávame so stresom, preto odporúčame siahnuť po tomto jedinečnom produkte, ktorý spojením starých receptúr s novými technológiami účinné pôsobí v boji so stresom. Má pozitívny vplyv na funkciu srdcovej činnosti a pomáha pri nervozite a stresových stavoch. Dr Nona Nutrifit má plno ďalších výživových doplnok, ktoré pomáhajú v boji proti rôznym zdravotným problémom, stačí sa pozrieť do nášho e-shopu Nutrifit.sk a určite nájdete riešenie pre váš problém.

Podobné príspevky