Magnetické riasy – pre pohľad bohyne

Pre magnetizujúci pohľad, nádherne rozžiarený vzhľad, bežne do práce či školy, ale aj na špeciálne príležitosti – magnetické mihalnice Ardell D-nails nesklamú. Dámy, stávajú sa vám s maskarou nemilé prekvapenia? Zlepené riasy, nepríjemný efekt po niekoľkých hodinách, odtlačená farba? Každá z nás chce vyzerať upravene, príťažlivo, dokonale a je pravda, že oči sú skutočne dušou tváre, vypovedajú o nás všetko – aké sme, čo cítime, naše nesplnené túžby a ambície. Ich podčiarknutie je pre reprezentatívny vzhľad veľmi dôležité.

krásny pohľad

Všetko pre vás zabezpečí edícia Ardell, disponujeme širokou škálou produktov. Skutočne husté a nádherné riasy s príjemnou textúrou vám vyčaria Texture mihalnice, veľmi ľahko a vzdušne pôsobia zase riasy z edície Light As Air, ale aj Light riasy. Bohaté riasy, očarujúci pohľad – zvládnete to vďaka umelým trsom. Aj riasy Multipack určite splnia vaše predstavy o pohľade, ktorým dokážete hýbať horami. Pre maximálne intenzívny vzhľad sme si pre vás pripravili Maxi mihalnice alebo 8D Mihalnice. Umelé riasy sú ľahko aplikovateľné a dostupné pre každú ženu, ktorá sa chce cítiť krásna a atraktívna – na aplikáciu stačí len špeciálne určené lepidlo a používanie je dlhodobé.

krásny pohľad

K ďalším možnostiam patria Soft Touch, Double mihalnice s dvojnásobnou silou, Aqua Mihalnice či Studio Effect. Fascinujúci top výzor si mnoho žien pochvaľuje kvôli edícii Faux Mink. Lepiť si opakovane umelé riasy nemusí byť pre každú z nás príjemné a niektoré ženy to môže odradiť, hoci sa chcú páčiť a túžia po dokonalosti. Chcete ľahké a jednoduché riešenie? Magnetické si vyžadujú len jednoduché kliknutie a pohľad a la bohyňa je váš! Zľavy nájdete v našom zvýhodnenom tovare a v neposlednom rade aj akčný tovar poskytuje široké možnosti využitia. Radi vám s objednávkou pomôžeme na našom webe.

Podobné príspevky