Posteľné matrace vysokej kvality

Nech už hovoríme o detskej izbe alebo manželskej spálni, akýkoľvek priestor, ktorý je určený na spánok by mal byť zariadený a vybavený kvalitným nábytkom. Komfortná atmosféra a posteľ s príslušenstvom z prvotriednych materiálov by mali byť nevyhnutnými prvkami, ktoré sú v izbe k poriadnemu odpočinku potrebné. Ak hľadáte naozaj kvalitné matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace a iné posteľné doplnky, slovenský výrobca matracov Segum ponúka široké portfólio matracových produktov, spomedzi ktorých si dokážete vybrať matrac do každej izby.

príjemná spálňa

V ich ponuke nájdete niekoľko matracových kolekcií, pričom na výber sú matrace pružinové, taštičkové, z pamäťovej peny i prírodné kokosové alebo latexové. Niektoré typy matracov dokonca ponúkajú vyrobené z kombinovaných materiálov, vďaka čomu potom matrac dokáže pri ležaní zabezpečiť ideálnu mieru mäkkosti a zároveň aj tvrdosti. V súvislosti s mäkkosťou a tvrdosťou je možné v ponuke produktov Segum nájsť i matrace, ktoré majú rôznu úroveň tvrdosti, od tých, ktoré sú čisto tvrdé, cez stredne tvrdé až po tie najmäkšie matrace.

dobrý spánok

Okrem spomenutých druhov matracov ponúkajú i matrace ortopedické, ktoré sú vhodné pre ľudí so zdravotnými ťažkosťami ohľadom bolesti kĺbov či problémov s chrbticou. Väčšina matracov, ktoré majú v ponuke sú taktiež vhodné aj pre alergikov, pretože sa odvetrávajú a vďaka tomu sa v nich nehromadí vlhkosť, plesne, prach, roztoče a ani iné nečistoty. Vrátane naozaj kvalitných matracov si však od Segum môžete zakúpiť taktiež aj topery a chrániče, ktoré matrac ochránia a udržia ho ešte dlhšie vo výbornom stave. V prípade, že zháňate aj samotnú posteľ a chcete, aby vám k nej nočné stolíky a skrinky perfektne ladili, slovenský výrobca ponúka riešenie aj na takúto požiadavku. Kompletné vybavenie pre spálňu a maximálne pohodlie počas spánku zavŕšite už iba dobrým anatomickým vankúšom a paplónom, ktoré rovnako nájdete medzi ponúkanými produktami Segum.

Podobné príspevky