Spoločnosti na predaj

Firmy na predaj v našej databáze firiem. Pripravené na kúpu a na naštartovanie vášho podnikania v rôznych odvetviach a odboroch. Čo pre to potrebujete urobiť? Vyplniť kontaktný formulár, alebo nás kontaktovať prostredníctvom emailu alebo telefónu. Tím našich vyškolených profesionálnych odborníkov s požadovanou praxou sa venuje poradenstvu v oblasti podnikania a pomôže vám aj pri kúpe vašej vysnívanej spoločnosti a naštartovaní vašich podnikateľských aktivít. Nedajte sa odradiť povinnosťami, ktoré sú súčasťou celého procesu, ktorý predchádza zápisu spoločnosti do Obchodného registra. Držte sa vašich plánov a predsavzatí a rozhodnite sa správne. Rozhodnite sa pre podnikanie, ktoré predstavuje novú životnú etapu. Rozhodnite sa pre flexibilný pracovný čas, kedy sa stávate organizátorom vášho času a jednotlivých činností. Nedajte sa odradiť administratívnou prácou, prípravou zmlúv a iných dokumentov, ktoré založeniu spoločnosti predchádzajú.

čas úspechu v podnikaní

Firmy na predaj sú bez pohľadávok a záväzkov, účtovne čisté bez ohľadu na to, či ide o takzvané ready made spoločnosti, ktoré nikdy nepodnikali, sú bez histórie alebo o spoločnosti s históriou. Spoločnosti sa vyznačujú menom, adresou, predmetom alebo predmetmi podnikania, čo je možné zmeniť a prispôsobiť vašim konkrétnym požiadavkám ešte pred samotným zápisom do Obchodného registra. O zápise spoločnosti do Obchodného registra budete písomne informovaní. Tento deň sa považuje za deň založenia spoločnosti, kedy sa spoločnosť dostáva do vašej kompetencie a zodpovednosti a vy začínate podnikať.

objavte zmysel v podnikaní

Akú spoločnosť vybrať? S históriou alebo bez histórie? V tomto prípade zvážte všetky plusy a mínusy a vyberte si na základe vašich preferencií. Spoločnosti s históriou sa vyznačujú menom na trhu, istým know-how, reklamou, technológiami, zákazníkmi. Spoločnosti bez histórie sú z gruntu nové, kde si históriu spoločnosti začínate tvoriť vašim vlastným podnikaním a aktivitami s tým spojenými. Sme tu pre vás, aby sme vám poradili a pomohli vám na vašej ceste za podnikaním.

Podobné príspevky