Striebro je tu s nami už dlho a módne bude vždy

Zostaviť si outfit na mieru podľa svojho štýlu a vkusu je dnes jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Súčasná móda je pomerne benevolentná, čo znamená, že nás už nezväzujú prísne pravidlá čo a kedy si obliecť, no predsa existujú akési nepísané zásady, ktorých by sme aj dnes mali držať. Osvedčili sa rokmi, a preto je dobré o nich vedieť.

Striebro v kombinácii s kamienkami

Denné obliekanie je založené na praktickosti odevov, materiálov a strihov, dôraz kladieme na štýl, ktorý nás charakterizuje a takisto je podstatné brať do úvahy aj druh pracovnej činnosti počas dňa. Je veľký rozdiel ak pracujeme v banke alebo ako záhradníčka či predavačka v predajni potravín, každý druh práce si vyžaduje iný druh oblečenia. Pri prácach v záhrade sa nebudeme zvŕtať v peknom a kvalitnom kostýme, a naopak, v priestoroch banky by sme asi nepôsobili seriózne v kombinéze a ťažkej pracovnej obuvi, tak je to aj s doplnkami a šperkmi.

Pri každej činnosti, ktorú vykonávame, môžeme byť upravené v súlade s typom práce, chce to iba cit pre detail a mieru. Strieborné šperky sú univerzálne a ženy sa nimi ozdobujú už stáročia, pretože striebro je jedným z tých materiálov, ktoré sa vo vhodnej miere dá nosiť aj počas bežného dňa a zároveň je vhodné aj na slávnostné príležitosti. Na internetových stránkach sa predávajú nausnice strieborne kúsky zo striebra s rýdzosťou 925/1000 a vlastným puncom, retiazky, náramky, prstene či náušnice, všetky druhy sú vhodným šperkom pre ženu každého veku.

Elegancia a lesk strieborných náušníc

Strieborné náušnice skvelo doplnia denné outfity, v jednoduchých tvaroch ako sú bodky, kruhy či visiace retiazkové náušnice a podobne sa môžu vynímať na ušiach počas celého dňa a nebudú rušivým elementom, naopak na večerné príležitosti už môžeme využiť ponuku extravagantných kúskov, ktoré sú ozdobenejšie, napríklad kamienkami či kryštálikmi alebo perličkami do väčších a nápadnejších tvarov. Ich lesk určite upúta pozornosť, ale treba myslieť na to, že ostatné oblečenie by sme mali zvoliť v jednoduchšom štýle.

Podobné príspevky