Zábradlie na schody? Jedine od LMmont.

Hľadáte firmu, ktorá vám pomôže s realizáciou vášho zábradlia na schody? Nemáte dostatočné odborné skúsenosti a ani nie ste natoľko zruční a odvážni, že by ste sa pustili do stavby schodiska spoločne so zábradlím na schody sami? Zábradlie na schody musí podliehať technickým normám, aby bolo bezpečné, odolné a funkčné. Preto sa radšej vložte do rúk odborníkom. Tí najlepšie vedia, čo robiť. Najmä v prípade, že narazíte na skutočných profesionálov. Takými zaručene disponuje LMmont – stavebno-obchodná spoločnosť. V obore pôsobí už od roku 2008. a preto sa na nich môžete bez pochýb obrátiť. LMmont sa špecializujú najmä na hliníkové a sklenené konštrukcie. Ak teda plánujete zábradlie na schody práve z týchto materiálov, ste na správnej adrese. Všetko, čo prejde rukami pracovníkov LMmont je špičkovej kvality. Výnimočné materiály a aj inovatívne riešenia potešia aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Schody

LMmont vám zabezpečí okrem prvotného naplánovania, aj projektovú dokumentáciu a finálnu realizáciu diela. Zábradlie na schody už vytvorili nejedno. V galérii na ich stránke si môžete pozrieť fotografie ich realizácií. Ak sa rozhodnete napríklad pre sklenené zábradlie na schody, robíte dobre. Zábradlie na schody Lmmont.sk totiž v sebe spája luxus, výnimočnosť a aj nadčasový moderný dizajn.

Schody2

Čo viac si pre vaše projekty priať? Sklenené zábradlie je veľmi decentné, umožňuje vyniknúť samotnému schodisku, v prípade, že si zvolíte zábradlie z číreho skla. Na výber sú však aj varianty z mliečneho skla, či rôzne vzorované dizajny. Sklenené zábradlie na schody je pre vás ako stvorený v prípade, že chcete miestnosť presvetliť. Sklenené zábradlie na schody to umožňuje. Zároveň poskytuje čo najvyššiu mieru bezpečnosti. Eliminuje riziko pádu zo schodov, prepadnutia cez medzery v zábradlí a pritom stále pôsobí dojmom krehkosti, aj keď je vyrobené zo skutočne pevného skla.

Podobné príspevky