Tantrizmus

Tantrizmus (tantra) je známy ako smer filozofický. Ľudí pomáha liečiť. I keď je v spoločnosti odsudzovaný, jeho liečivé schopnosti sú vychýrené. Toto učenie pochádza z Indie, z veľmi dávneho obdobia spred dvetisíc až päťtisíc rokov. To je skutočne veľmi dlhá doba na neustále vylepšovanie a získavanie nových poznatkov. Tantrizmus rozumie ľudskej duši i telu. V tantrizme sa stretnete s myslením toho typu, že nahota je prirodzená a nemáme sa za ňu hanbiť. Taktiež s tým, že pohlavný styk muža a ženy je akt, ktorý je veľmi posvätný. Je neustále poukazované na dôležitosť sexuality a intímneho styku. Tantrizmus hovorí, že pohlavné splynutie muža a ženy je práve tým, čo sa páči bohu. Práve on ich odmení osvietením a konečným vykúpením, po ktorom tak všetci túžime.

Masáž

Niet divu, že si veľa ľudí tantrické masáže vysvetľuje ako sexuálne masáže, kde masérka uspokojuje klienta skrz pohlavný styk či iné služby. To nie je pravda, no takto je tantrizmus v spoločnosti zaškatuľkovaný. Ako akýsi druh sexuálnych služieb, ktoré len nesú spoločnosti prijateľnejšie pomenovanie a navonok sa tvária, že ich neposkytujú a nikto nemá právo nazývať ich erotickými salónmi tak, ako sa to v podstate stále deje. Pritom medzi tantrickými masážami a erotickými salónmi je naozaj veľmi veľký a podstatný rozdiel. Pri tantrických masážach maséri a masérky neposkytujú klientom žiadne sexuálne služby typu pohlavný styk. Medzi masírujúcim a zákazníkom nikdy nedochádza k pohlavnému styku! Masáž je síce podmanivý, pomalý a zmyselný zážitok vo voňavom prostredí s prítmím a sviečkami, avšak blaho zákazníka je spôsobené výlučne šikovnými dlaňami, rukami a tými správnymi pohybmi so správnou intenzitou.

Masáž

Masérka, ktorú si sami pred masážou vyberiete, je mladá, krásna a talentovaná žena, ktorá Vám dopraje nezabudnuteľné blaho a rozkoš. Behom jednej návštevy salóna Vám dokáže spôsobiť ihneď niekoľko orgazmov, z ktorých sa len tak nepamätáte! V salóne sa o Vás postarajú prvotriedne a naozaj luxusne. A napriek nízkej a exkluzívnej cene skutočne nadštandardne. Tak na čo ešte čakáte? Objednajte sa ešte dnes a zažite neopakovateľne úžasný zážitok!

Podobné príspevky