Zmyselný zážitok z nuru masáže

Ten, kto sa aspoň trochu orientuje v tantrizme a s ním spojenými tantrickými masážami, bude mať s najväčšou pravdepodobnosťou aj nejaké poznatky o nuru masáži. Pre tých, ktorí práve teraz len nechápavo vypliešťajú oči nad týmito cudzími pojmami, priblížim to. Začneme samotným tantrizmom, pod ktorý spomínaná nuru masáž spadá. Tantrizmus bol vo svojich začiatkoch filozofickým smerom. Je ním stále, lenže v súčasnej dobe sa ponáša na druh životného štýlu. Pochádza z Indie. Jeho skutočná dĺžka fungovania v spoločnosti sa v jednotlivých zdrojoch značne líši.

Nuru

Kým jeden uvádza, že tantrizmus tu je už obdobie dlhé cez dvetisíc rokov, iný tvrdí a je presvedčený, že toto staré umenie ľudstvo poznalo už o celých tritisíc rokov viac – teda päťtisíc rokov, len ho tí, ktorí mali akési povolenie ho praktizovať a učiť, z nejakého dôvodu držali v tajnosti pred okolitým svetom. Či už je to tak alebo onak, tantrizmus je každopádne veľmi staré umenie našich predkov. Tantrici verili a stále veria, že sexualita je jednou z možností, ako sa človek približuje bohu, konečnému vykúpeniu. Teda robí to, čo sa páči bohu. Chápu ľudskú nahotu a obnaženosť ako niečo, čo nám je prirodzené. S tým sa spája aj sexuálne spojenie muža a ženy, bytostí, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. Tento akt je v tantrizme chápaný ako posvätný. A čo je teda tá nuru masáž? Nuž, nuru masáž https://www.tantradiamond.sk/zakladny-prehlad-vsetkych-druhov-tantra-masazi/ je druhom tantrickej masáže.

Masáž

Je charakteristická pomalým tempom a dotváraním podmanivej a vzrušenie navádzajúcej atmosféry pomocou vôní, sviečok, tlmených svetiel a uspokojujúcej melódie. Toto sú črty tantrickej i nuru masáže. Medzi týmito dvoma druhmi je taktiež niekoľko rozdielov. Azda najzákladnejší vyplýva zo samotného názvu. Nuru masáž dostala svoje pomenovanie po špeciálnom nuru géle, ktorý sa pri nej využíva. Je to priesvitný gél bez vône, ktorý spôsobuje klzkosť a mazľavosť zákazníkovho tela. Ďalej je to spoločná sprcha ešte pred samotným začatím programu. To, či ju budete absolvovať i pri tantre, závisí od konkrétneho druhu tantrickej masáže a od tantrického salóna. Všetky tantrické salóny neponúkajú ponuku rovnakých masáži, preto je to individuálne.

Podobné príspevky