Džínsy so zväčšujúcim efektom

Patria rifle medzi váš obľúbený kúsok oblečenia? Máte plnú skriňu džínsov rôznych strihov a milujete ich na každodenné nosenie? Džínsy sú v prípade mužov, tak aj žien obľúbený kúsok, ktorý sa dá veľmi ľahko nosiť. Zachránia vás v situácii kedy nemáte náladu na vymýšľanie zaujímavých outfitov, ale tiež v situácii, keď sa na nič výrazne počas dňa necítite. Myslite si, že máte v skrini všetky možné druhy džínsov? Možno ste ale ešte nepočuli o Push-up džínsoch. Ak vám je známa Push-up podprsenka, Push-up džínsy majú rovnaký zmysel. Majú vám pridať objem na miestach, kde vám proporcie chýbajú. Konkrétne v prípade džínsov na zadku. Ani plochý zadok už nemusí byt problém a vy ho skutočne dokážete zväčšiť pomocou bežných džínsov.

džínsy

Push-up džínsy majú strih na zadku prispôsobený tak, aby pozadie opticky nadvihli a zväčšili. Môže za to skutočne šikovný strih, ktorý je mierne nazberkaný. Push-up džínsy sú obľúbené nielen u chudých dievčat bez zadku, ale aj v prípade fittnesiek na ešte väčšie zvýraznenie pozadia. Pokiaľ vás zaujali Push-up džínsy a chcete svoj zadok trochu zvýrazniť, vhodné sú na každodenné nosenie a ľudia si ani nevšimnú, akú majú funkciu.

džínsy

Vaše okolie ich bude považovať za klasické džínsy. Trávite veľa času športom či v prírode? Potom sú pre vás ideálne aj Push-up legíny. Push-up legíny pracujú na rovnakom princípe, no majú pohodlnejší, elastický materiál, ktorý oceníte najmä pri aktivite a športe. Push-up efekt nie je v prípade ženského tela žiadnou novinkou. Preto ak ste Push-up džínsy stále nevyskúšali, je čas to zmeniť. Kvalitné Push-up džínsy nájdete na internetovej stránke bigstarjeans.sk a zakúpiť si ich môžete hneď teraz. Objednajte si aj vy výnimočný kúsok oblečenia, ktorý vám pomôže dosiahnuť pozadie o akom ste vždy snívali aj bez nutnosti plastickej operácie.

Podobné príspevky