O kľúčenkách

Šnúrky na krk s karabínou sú praktickou pomôckou, ako mať kľúče alebo reklamné predmety či menovku v dohľade a to priamo na krku. Mnohí pracovníci prestížnych spoločností sú označení práve takýmto spôsobom, takže na pracovisku alebo počas konferencií sú viditeľní a rozoznateľní od ostatných účastníkov. Z tohto dôvodu sa vytvárajú rôzne zaujímavé šnúrky na krk v rôznych farbách s prispôsobením pre ženy, mužov, ale aj deti.

Ak chcete, aby vaše dieťa nestratilo kľúče od bytu a malo ich na viditeľnom mieste kľúčenka na krk je v tomto prípade vhodný produkt.

deti na ceste zo školy

Kľúčenky na krk https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/klucenky/klucenky-na-krk/ nakupujte prostredníctvom nášho eshopu jednoducho a rýchlo bez nutnosti návštev kamenných obchodov. Na výber máte rozsiahly sortiment jednotlivých produktov s praktickými karabínkami, prípadne so zapínaním.

Kľúčenky na krk sú navyše vyrobené z viacerých dostupných materiálov, takže si môžete vybrať nielen svoju obľúbenú farbu alebo kombináciu farieb, ale aj materiál, ktorý s vami rezonuje. Či už ide o drevené, plastové alebo kovové kľúčenky na krk, výber je len na vás.

kľúče od domu

Ak patríte k zamestnávateľom a chcete svojich zamestnancov obdarovať a tým ich povzbudiť a podporiť v ich dobre vykonávanej práci, kľúčenky na krk sú vhodným predmetom. Kľúčenku na krvk vám navyše môžeme vyrobiť na mieru presne podľa vašich požiadaviek, napríklad s logom vašej firmy na samotnej šnúrke. Takto si robíte aj dobrú reklamu firmy a meno vašej spoločnosti sa dostane do povedomia širšieho okruhu ľudí.

Kľúčenky na krk sú dostupné v prijateľných cenách a mnohokrát sú doplnené ďalšími praktickými drobnosťami, ako je napríklad otvárač alebo žetón do nákupného košíka. Pre deti si môžete objednať kľúčenky s rozprávkovými postavičkami a motívmi, ktoré ich určite zaujmú a spestria ich celkové vyžarovanie. Vy môžete byť bez obáv zo straty kľúčov a z problémov s tým spojenými navyše.

Podobné príspevky