Moj priatel sa pozerá na iné

Som s priateľom len pár mesiacov. Má rád sex rovnako ako ja. Uspokojím ho vždy, aj keď to mám, robím pre neho všetko, čo si praje. Som trochu pri tele, ale cvičím a snažím sa s tým niečo robiť. Priateľ je vysoký a chudý, ale má trochu aj vyrysované telo. Pozrela som mu do telefónu, viem nerobí sa to, ale to teraz nechcem riešiť. Pozeral na dievčatá z privat sexu, to je nejaká zoznamka, kde si dievča zaplatíš a mas ju. On by v živote žiadnu nezaplatil a asi ani nešiel, aj keď chápem, že človek aj tak nikdy nevie a niekedy sú chute aj na niečo rovnako iné. Rovnako ma to znepokojuje, že nepozerá napríklad aj tak na porno, ale na tieto dievčatá blízko, ako keby to mal v pláne niekedy urobiť.

sdex

Ja mám v pláne to pozorovať a uvidí sa, či niekam odíde a aj tak si nejakú zaplatí alebo je to len fantázia, a rád sa divá. Rovnako tomu nezabránim. Ale aj tak mi to stále vŕta hlavou, prečo sa na tie dievčatá zo sex privátu pozerá. Nejako ma to začína vnútorne ničiť. Myslela som si totiž, že ma miluje takú, aká som, ale teraz o tom začínam dosť pochybovať. Začínam pochybovať hlavne sama o sebe. Či to napríklad nie je tým, že sa mu nepáči moja postava, alebo niečo na tele.

sex

Viem o sebe, že som hrubšia, ale predsa keby mu niečo vadilo, tak by mi to povedal, alebo nie? Popravde sa v tom naozaj už nevyznám a neviem, čo si o tom mám myslieť. Ale tým, že som našla ten sex privát a podobne v jeho telefóne, sa mi strašne zmenšilo sebavedomie, dokonca by som možno povedala, že spadlo až na bod mrazu a mne je to strašne ľúto. A stále sa tým zožieram. Som uzavretá do seba a namiesto toho, aby som žila normálny život, tak sa tým len trápim. Stále sa bojím toho, že ma podvedie s nejakou krajšou, múdrejšou a jednoduchšou slečnou a že pre neho nie som tá jediná a ešte viac ma znervóznuje, že sme spolu len pár mesiacov a už toto urobil, tak čo urobí za pár rokov, to teda neviem.

Podobné príspevky