Spoločnosti na predaj

Mnohí uvažujú, že si kúpia spoločnosť. Či už podnikať začínajú alebo chcú rozšíriť svoje portfóliu a činnosť o ďalšiu spoločnosť kúpa je rýchlou a jednoduchou voľbou. Ak hľadáte už zabehnutú fungujúcu firmu, bude to iste ťažšie, ako keď si chcete kúpiť úplne novú firmu, ktorá ešte nemá históriu, alebo má nejakú históriu, avšak nemá žiadne záväzky a bremená.

podávanie rúk v skupine

Mnohé spoločnosi sa venujú zakladaniu alebo likvidácii firiem, spoločností, zápisom do registrov a v rámci svojho portfólia aj predávajú firmy a spoločnosti. Podobne je to aj pri firme predaj spoločnosti 41business.com. Ponúka na predaj spoločnosti s ocbhdoným zámerom, ktoré sú transparentné a bez záväzkov. Nejednému podnikateľovi už sa takto podarilo výhodne a najmä veľmi rýchlo kúpiť spoločnosť, ktorú teraz úspešne vedie.

Hotové a založené firmy sú výhodné aj v prípade, že chcete začať pomerne rýchlo a jednoducho podnikať a nechcete veľmi riešiť zakladanie firmy a zdĺhavé procesy, ktoré s tým súvisia. Kúpou firmy teto procesy jednoducho preskočíte a môžete sa stať majiteľom firmy takmer hneď. Postačí vám k tomu len pár základných vecí a hor sa do práce.

podnikanie

Na predaj sú samozrejme pre najväčší záujem najmä spoločnosti s ručením obmedzeným, pričom môžu byť ako platcovia aj neplatcovia Dph. Platcu Dph môžete kúpiť tiež, rovnako ako firmu s históriou, ak to potrebujete. Jednoducho takmer akúkoľvek firmu si môžete objednať a kúpiť pre účel podnikania na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Ceny takýchto firiem sú veľmi prívetivé a priaznivé, najmä ak zvážime fakt, že nie je potrebné skladať základné imanie ani iné poplatky navyše. Všetko bude už pre vašu firmu pekne pripravené a môžete si v rámci ceny firmy zmeniť aj niektoré základné parametre, ako je obchodný názov, sídlo a spoločníkov. Veľmi pohodlné a rýchle je kúpiť si firmy alebo spoločnosť, ktorá už je založená v 41business.com.

Podobné príspevky