Vylepšite si look s mikinou s kapucňou

Či už patríte medzi ľudí, čo preferujú ležérnosť, alebo nenápadný štýl, mikina s kapucňou vás bude sprevádzať od jari až do zimy. Vyberajte z klasických farieb z našej kolekcie mikín s kapucňou https://bigstarjeans.sk/c-zena/pc-oblecenie/mikina-710583933.

Chcete mať na chvíľu od všetkých pokoj?

Kapucňa na mikine vás odizoluje od okolitého sveta, a vy si kľudne môžete cestovať vlakom a počúvať obľúbenú pesničku alebo si v kľude prečítať knižku. Dodajú vám trochu tajomnosti. Počas zimných mesiacov vás uchránia od silného mrazu a vetra. Vaše uši budú ako v bavlnke. Mikiny s kapucňou sú obľúbené hlavne u mladých ľudí. Spočiatku mikiny s kapucňou nosili kriminálne živly v Amerike. Miestne skupiny banditov terorizovali miestne obyvateľstvo, a aby ostali skrytí pred zrakmi ľudí, nosili mikiny s kapucňami, ktoré mali stiahnuté az na bradu.

mikina s kapucnou

Preslávil ich až Sylvester Stallone, ktorý ju nosil vo svojom kultovnom filme Rocky. Dopyt po mikinách s kapucňou sa zvýšil, keď ich začali propagovať módni návrhári. Mladí ľudia sa toho nápadu chytili a mikiny ostali obľúbené hlavne v tejto časti populácie.

Ako skombinovať mikinu aby ste nevyzerali ako vo vreci?

Mikina je model, ktorý kombinuje vlastnosti mikiny a bundy. Viete ich kombinovať aj s inými kúskami oblečenia ako len s džínsami. Dievčatá ich radi nosia samostatne len ako šaty, poprípade so sukňou. Ani pri výbere topánok sa nemusíte obmedzovať. Hodí sa k ním športová obuv, topánky alebo ploché topánky.

mikina s kapucnou

Vysoké podpätky viete zladiť s mikinou s kapucňou a úzkymi nohavicami alebo k predĺženým mikinám. Len výberom samotnej mikiny viete vyčnievať z davu. Stačí si vybrať mikinu s originálnym nápisom, citátom od známej osobnosti, kresbou alebo zdobenou kamienkami, filtrami či čipkou. Môžete si vybrať z klasických farieb ako čierna, biela až po krikľavejšie ružové a červené. Alebo si zvoľte možnosti na zips, bez zipsu so vzormi, aby ste svojmu šatníku dodali štýl.

Podobné príspevky