Vyvolanie fotografií za najlepšie ceny

Dovolenka v Chorvátsku, bratova svadba či vianočná večera a darčeky. Určite máte aj vy plnú galériu fotografií, ktoré ste plánovali vyvolať, no nechce sa vám a najmä nemáte čas behať po meste a zháňať fotoslužbu, kde vám fotky vytlačia čo najlacnejšie a najrýchlejšie. Presne pre vás je potom náš internetový portál fotkyzababku.sk, kde si viete vaše fotografie vyvolať rýchlo, jednoducho a navyše za skvelé bezkonkurenčné ceny. V našej ponuke nájdete ako klasické vyvolania, tak aj tlač na fotoobrazy. Ponúkame všetky štandardné rozmery tlačených fotografií a dva druhy papiera – lesklý a matný. Je teda len na vás a vašich preferenciách, čo si zvolíte.

fotografie

Fotografie tlačíme v dvoch prevedeniach- štandard a prémium, pričom pri prevedí štandard je použitý fotopapier o váhe 200-230 g/m2 a pri prevedení prémium fotopapier o váhe 255-300g/m2. Variant prémium je taktiež výnimočný vďaka farbe Ultrachrome HD, ktorá ponúka živšie odtiene a vyšší farebný kontrast. U nás nájdete vždy tie najlepšie ceny na trhu. Pri odbere väčšieho množstva fotografií navyše ponúkame aj individuálnu množstevnú zľavu. Cena jednej fotky pri kvalite štandard začína na 0,15 eur. To je najlacnejšie vyvolanie fotiek!

fotografovanie

Fotografie či fotoobrazy sú navyše krásnym a originálnym darčekom pre každého. Potešte svojich blízkych a priateľov darčekom v podobe spomienok na papieri a zaspomínajte si spoločne na chvíle šťastia a pohody. To sa totiž nikdy neomrzí a každý kus môže byť originál. Na našej stránke si môžete prečítať aj sekciu blog, kde nájdete množstvo inšpiratívnych článkov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere správneho druhu fotografií, alebo si môžete prečítať články o histórii fotiek a mnoho ďalšieho. Neváhajte a vytvorte si svoju jedinečnú objednávku na našich stránkach ešte dnes priamo z pohodlia domova, bez zbytočného stresu a časových strát.